Wednesday, 19/9/2018 UTC+2
Fizjoterapia kursy Warszawa i fizjoterapia Bielsko Biała
No Data

DIETA A GRUPY KRWI ? AB I 0

DIETA A GRUPY KRWI ? AB I 0

Post by relatedRelated post

psychoterapia (4)Grupa AB to najmłodsza grupa krwi, która ?pamięta? swoich przodków zarówno z grupą A jak i B. ludzie posiadający tę grupę (a jest ich około 8%) odznaczają się wyjątkową siłą fizyczną i w zależności od sytuacji przypominają albo grupę A albo B. powinni odżywiać się różnorodnie, nie ograniczając się do produktów z jednego rodzaju, ale powinni unikać nadmiaru cukru, który w ich przypadku obniża odporność organizmu.
Grupa krwi zero jest grupą najstarszą. Jej prekursorzy byli myśliwymi odżywiającymi się upolowanymi zwierzętami i dziko rosnącymi roślinami, a więc ich potomkowie potrzebują przede wszystkim białka zwierzęcego, aby dobrze funkcjonować, a więc ludzie z tą grupą nie powinni się decydować na wegetarianizm. Ale ma to i gorszą stronę, bo częściej zapadają na miażdżycę, ale są bardziej odporni na infekcje bakteryjne. W Polsce około 40% populacji ma tę grupę.

Ciekawe wpisy o zdrowiu oraz medycynie:

DIETA A GRUPY KRWI ? AB I 0
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About

Frazy kluczowe: endoskop laryngologiczny sinutronic, złomowanie auta tarnobrzeg, mezoterapia vivaderm, szkiełkowanie kraków, vetrex okna bielsko biała, rozstępy biceps, turnabol, żwir siany ostrów, wałki pa66, docieplenie granulatem Radom, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa