Tuesday, 16/10/2018 UTC+2
Fizjoterapia kursy Warszawa i fizjoterapia Bielsko Biała
No Data

Laser IPL na przebarwienia?

Laser IPL na przebarwienia?

Post by relatedRelated post

domowe-sposoby-na-tradzik-5Laser IPL na przebarwienia?

  • Przebarwienia to problem skórny, którego przyczynami najczęściej są:
  • nadmierna ekspozycja na słońce
  • ostuda
  • problemy trądzikowe
  • problemy wątrobowe
  • upływający czas

W każdym przypadku dochodzi do nierównomiernej produkcji i niewłaściwego rozkładu melaniny – naturalnego barwnika skóry.

Laser IPL ? przebarwienia

Dzięki nowoczesnej medycynie usuwanie przebarwień jest możliwe. Zabiegi laserem nie są kosztowne (w porównaniu do mało skutecznych, aptecznych preparatów) a efekt utrzymuje się znacznie dłużej. Naświetleniom można poddać się niemalże w każdym mieście w Polsce. Eksperci zalecają jednak, aby zawsze oddawać się w ręce doświadczonych specjalistów.

Jak działa laser?

Na początku naświetleń można zauważyć, że zmiany poddane kuracji ciemnieją. Kilka dni później zaczynają się łuszczyć a już po kilku tygodniach skóra usuwa je całkowicie. Oczywiście, w zależności od indywidualnych cech pacjenta problem po kilku miesiącach lub latach może powrócić na przykład w postaci hiperpigmentacji. Wówczas wystarczy na nowo poddać się naświetleniom lasera.

źródło: http://www.qclinique.pl/zabiegi/usuwanie-przebarwien-ipl

Ciekawe wpisy o zdrowiu oraz medycynie:

Laser IPL na przebarwienia?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About

Frazy kluczowe: endoskop laryngologiczny sinutronic, żwir siany ostrów, glutamina katowice, Drepo zadaszenia tarasów, docieplenie granulatem Radom, szkiełkowanie kraków, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, Fotoodmładzanie żary, Tanie multiplikatory, mezoterapia vivaderm