Wednesday, 15/8/2018 UTC+2
Fizjoterapia kursy Warszawa i fizjoterapia Bielsko Biała
No Data

Niezwykła wątroba

Post by relatedRelated post

nefrolog-krakow-3Wątroba to naprawdę niezwykły organ w naszym ciele ? pełni około pięciuset różnych funkcji, z czego najważniejszą chyba jest ta, że neutralizuje toksyny w naszym organizmie nie dopuszczając do jego zatrucia i przemienia amoniak w mocznik. Wątroba nie boli, bo nie jest unerwiona a dolegliwości, jakie odczuwamy za jej przyczyną objawiają się wtedy, gdy powiększona uciska na okoliczne narządy. Ma też niezwykłą dla innych organów zdolność do regeneracji ? uszkodzona potrafi się zregenerować w kilka tygodni przy odpowiednim traktowaniu to znaczy przy zrezygnowaniu ze wszystkiego, co jej szkodzi (alkohol, tłuste ciężkostrawne smażone dania oraz takie, które powodują wzdęcia), a zastosowaniu diety, którą nasza wątroba ?lubi?.
Gdy nasza wątroba nie jest w najlepszym stanie pomogą jej winogrona bogate w utleniacze, które wspomagają jej regenerację, a także gotowana marchewka, dynia, która zmniejsza ryzyko wzdęć, pszenne czerstwe pieczywo (lub tosty i sucharki) a także borówki, które spowalniają zmiany w tym narządzie i reguluje jego pracę. Warto też spożywać 5 -6 mniejszych posiłków niż 3 duże. Wątroba lepiej sobie poradzi?

Ciekawe wpisy o zdrowiu oraz medycynie:

Niezwykła wątroba
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About

Frazy kluczowe: redox extreme efekty, złomowanie auta tarnobrzeg, rozstępy biceps, tanie taxi legnica, elwix torba, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, usuwanie graffiti toruń, blog początkującego elektronika, busy do danii szamotuły, onlynails cennik, orienteering miejski na imprezę integracyjną